O NÁS

Mobilní domy jako alternativa klasickým domům

O NÁS

V roce 2018 vznikl projekt Bydlení na splátky jehož cílem bylo pomoci zajistit bydlení, ale  projekt ukázal, že na trhu není dost starších domů ve slušné kvalitě i ceně. Proto jsme se rozhodli tento problém řešit a vymysleli jsme originální systém mobilních domů, které jsou levné, rychle postavené, ale přitom atraktivní, moderní a variabilní. Navíc naše domy mohou růst s peněženkou klienta, tzn.že si postavíte nejprve jeden základní modul, ale až se vám začne dařit, doplatíte se další modul, který pro vás postavíme a připojíme k tomu původnímu. To že se to povedlo, dokazuje zájem klientů a fakt, že loni naše domy sdílelo na Facebooku 3.000 lidi. A proto, abyste mohl bydlet v našem domě uděláme maximum, tzn.že pomůžeme pro vás najít pozemek, zajistit povolení ( i když to není vždy podmínkou ), pomoci zajistit financování i vybavení vašeho vybraného domu. Další novinkou je to, že naše domy vám nabízíme jak ve variantě “na klíč”, tzn. že pro vás postavíme vybraný dům do podoby, že se tam můžete nastěhovat a samozřejmě vám pomůžeme zajistit i nábytek od našich partnerů. Druhá varianta je pak “stavebnice”, kde vám dodáme jen materiál pro stavbu našeho domu spolu s návodem, jak dům smontovat a můžete si doplatit náš odborný stavební dozor, který dohlíží abyste dům postavili správně a vydržel vše co má a byli jste spokojení i tak.

Aktuálně najdete na těchto stránkách mobilní i modulární domy malé, střední i velké, jedno i dvou patrové, bez bazénu i s bazénem. Jinými slovy jsme nabídku tvořili tak, abychom vyhověli většině klientů a jejich požadavkům. Naše domy jsou dostatečně zateplené, aby mohli být obydlené celoročně a bylo vám tam příjemně teplo. Topení můžete míz podlahové nebo pomocí přímotopů a výrobu tepla může zajistit bud kotel, nebo termální čerpadlo s využitím dotace. Další technické noviny, jako software “chytrý dům” pro vás nabízí naši partneři a jsme připraveni udělat maximum pro vaší spokojenost. Složení stěny domu vidíte na obrázku.

A co je šlehačka na dortu je to, že naše domy vám mohou vydělávat tím, že je budete předvádět klientům a zájemcům o naše domy ve vašem okolí. A pokud si najdete čas těmto zájemcům váš unikátní dům předvést, získáte za to provizi pokud tito klient zaplatí. A toto může být váš zajímavý příjem, který zaplatí investici do našeho domů a umožní váš podnikatelský rozvoj i finanční nezávislost. 

Těšíme se na spolupráci s vámi i na vaše dotazy a podněty.